понеділок, 2 грудня 2013 р.

Наші клуби діють!

Учнівські клуби підприємництва Полтавської області на своїх блогах відображають потужну роботу щодо розвитку підприємницької активності учнів та педагогів. Протягом вересня-листопада проведено багато заходів різної тематики - тренінги, конкурси,  екскурсії до банків тощо. Створено логотипи клубів, деякі з них представлено нижче:
Нам було нелегко визначити переможця, оскільки за кожним блогом стоїть  проактивна позиція та власна ініціатива педагогів та учнів, бажання досягати найкращих результатів, і нам у цьому важливо було підтримати кожного учасника.
Переможцем конкурсу визначено логотип Комсомольського НВК ім. Л.І. Бугаєвської «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 – Ліцей». Поряд із тим, що зовнішній вигляд блогу, як і в інших учасників, відповідає умовам конкурсу, логотип найбільше представляє авторський підхід, що добре поєднує ідею відображення назви навчального закладу, діяльності ШКП в контексті світових інтеграційних процесів, лаконічний вигляд та гарне естетичне оформлення.1 коментар:

  1. Щиро вітаємо колег по ШКП! Запрошуємо до спілкування, обміну досвідом! З повагою тренери Чапаєвського ШКП "Позитив"

    ВідповістиВидалити