пʼятниця, 11 квітня 2014 р.

Проведено тренінг «Принципи активного навчання. Гра «Cashflow»

10 квітня 2014 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся тренінг «Принципи активного навчання. Гра «Cashflow». Учасниками тренінгу стали учні 8-ми ЗНЗ і ПТНЗ області, що є членами учнівських клубів підприємництва, й вчителі економіки та психологи - керівники цих клубів. 
Із вітальним словом до учасників заходу звернулася М.В. Кирилюк, проректор із науково-методичної роботи, яка вручила Подяки ПОІППО колективам учнівських клубів підприємництва за активну участь у реалізації українсько-польського проекту «Шкільна академія підприємництва-2».
Перед початком учасники ознайомились із особливостями проведення змагання на основі економічної гри «Cashflow». Завдання гри: усі члени кожної команди повинні якомога швидше вирватися із «щурячих перегонів». Переможцями стали шкільні клуби підприємництва Розсошенської гімназії Полтавської районної ради й Устивицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради. Вони не тільки першими вийшли на другий рівень, а й правильно оформили всі фінансові документи. За дотриманням точності записів під час гри слідкували аудитори з числа учасників команд-партнерів.
В кінці, під час рефлексивного етапу зустрічі, учасники  відмітили, що тренінг сприяв розвитку в них рис проактивної особистості та фінансової обізнаності.





Частина учасників під дощем робить вигляд, що світить сонце))

Керівникам клубів: для того, щоб завантажити фото із заходу, просимо зайти на наш файлообмінник, що знаходиться у папці спільного користування пошти gmail (якщо виникнуть питання - звертайтесь).


вівторок, 21 січня 2014 р.

Методика проведення економічної гри «Cashflow»

16 січня 2014 року на базі ПУЕТ відбувся навчально-методичний семінар "Методика проведення економічної гри «Cashflow».  Його учасники - вчителі економіки та психологи ЗНЗ та ПТНЗ, що в 2013 році проходили підготовку в  українсько-польському проекті «Шкільна академія підприємництва-2».
Під час роботи освітяни ознайомились із особливостями проведення економічної гри «Cashflow», обговорили ведення фінансового балансу,  способи створення активів та пасивного доходу. І, власне, грали! 
З перегонів за час семінару ніхто не вийшов, але додому учасники повезли нові знання та ігри (а також подарунки - флешки). Тож є можливість попрактикуватись та пограти наступного разу з новими силами та одержаним досвідом. 
Згідно із графіком руху ігор навчальними закладами, гра побуває у всіх клубах області протягом  2-х місяців, після чого маємо на меті влаштувати змагання між командами наших  учнівських клубів підприємництва.